Działka komercyjna Hecznarowice
Hecznarowice, śląskie
- 361 800 zł
- 3 618 m²
- 100 zł/m²
Katarzyna Pękala
Skontaktuj się
Działka komercyjna Hecznarowice
Hecznarowice, śląskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Działka komercyjna Hecznarowice
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
361 800 zł 3 618 m² 100 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 361 800 zł (100 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: usługowa, 3 618 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI FN, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: 309822
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Hecznarowice, Wilamowice, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
Działki budowlane na sprzedaż - Hecznarowice, ul. Krakowska | 36,18 ar | Media w sąsiedztwie | Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe
Okolica spokojna i zielona, z luźną zabudową jednorodzinną. Działki idealne pod budowę domu z możliwością prowadzenia działalności usługowej - np. gabinetu, biura, sklepu lub innej działalności gospodarczej.
Działka z potencjałem inwestycyjnym - możliwość wydzielania mniejszych działek celem budowy domów jednorodzinnych. (...)
606 476...
606 476 056