Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna, ul. Krakowska

Krakowska, Hecznarowice, śląskie

  • 350 000 zł
  • 4 081 m²
  • 85,76 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Krakowska

Krakowska, Hecznarowice, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

350 000 zł

4 081 m²

85,76 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 17 maja 2026

350 000 zł 4 081 m² 85,76 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (85,76 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-6149/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KRYSTIAN STAŃCZYK
Agent prowadzący
 
Działka inwestycyjna 40 arów
Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1254/13, położona w miejscowości Hecznarowice, bezpośrednio przy ruchliwej drodze powiatowej łączącej Kęty z Wilamowicami (rejon ul. Krakowskiej główny ciąg komunikacyjny między miejscowościami). (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: