Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Hecznarowice

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka inwestycyjna, ul. Krakowska

Hecznarowice,śląskie

350 000 zł4 081 m² 85,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka inwestycyjna 40 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 1254/13, położona w miejscowości Hecznarowice, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Odsole

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł850 m² 129,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/75 'C' Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana, ul. Odsole

Hecznarowice,śląskie

390 000 zł3 563 m² 109,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż grunt budowlany Hecznarowice Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt budowlany o łącznej powierzchni 3563 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Odsole

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł950 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 'a' Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana, ul. Odsole

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł950 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/76 'b' Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Odsole

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/74 'D' Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł850 m² 129,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/75 "C" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

209 600 zł2 096 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę w Hecznarowicach przestrzeń, media i świetna lokalizacja! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2096 m położona przy ulicy Stawowej w Hecznarowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

361 800 zł3 618 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż - Hecznarowice, ul. Krakowska | 36,18 ar | Media w sąsiedztwie | Przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe Okolica spokojna i zielona, z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 563 m² 109,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Hecznarowice,śląskie

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/74 "D" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś

140 550 zł937 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 937 m , położona w miejscowości Nowa Wieś , w gminie Kęty. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś

1 261 000 zł9 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 97 arów położona w Nowej Wsi, gmina Kęty, powiat Oświęcim posiada status działki oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem P -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś

149 660 zł1 069 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1069 mkw położona jest w bardzo dobrym miejscu w Nowej Wsi w gminie Kęty. Działka jest w całości budowlana oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

855 000 zł239 m² 3 577,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Mieszkanie na piętrze, biuro na parterze - czyli do pracy w pantoflach :) Korzystna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

1 700 000 zł8 345 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowa w Kętach / Nowa Wieś o pow. 83 ar. Teren płaski z dobrym dojazdem dla tir, przeznaczony pod produkcję, magazyny, przemysł oraz zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

6 800 000 zł27 000 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przemysłowy w gminie Kęty rejon Nowa Wieś o pow. 2,7 ha w jednym kawałku. Działka z przeznaczeniem pod produkcję, halę, magazyny w dopuszczeniu handel.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

194 000 zł1 618 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, gdzie nazwa ulicy nie jest przypadkiem, a codzienny widok na góry i otwartą przestrzeń ma stać się Twoją rzeczywistością to jest oferta dla Ciebie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Krystian stańczyk Agent prowadzący   pokojowe mieszkanie w spokojnej części Kęt idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

1 890 000 zł276 m² 6 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:936 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Dwa domy w świetnej lokalizacji Kęt. W okolicy zabudowa jednorodzinna na ładnym osiedlu domów, które powstało w ciągu ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

985 000 zł240 m² 4 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z dużym ogrodem i zabudowaniami | Kęty, ul. Żwirki i Wigury klimatyczny dom jednorodzinny z dużą 15-arową działką, zadbanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

1 500 000 zł1 940 m² 773,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agata kubik Agent prowadzący   na sprzedaż działki inwestycyjne kęty, ul. Jana III sobieskiego 14 obręb kęty stare miasto | nr działek: 4225, 4224, 4228 łączna powierzchnia: 1940.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Hecznarowice +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Krakowska

Hecznarowice,śląskie

330 000 zł191 m² 1 729,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:481 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną połowę domu o łącznej powierzchni 190,84 m , z użytkową powierzchnią 76,44 m . Nieruchomość jest w pełni umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Hecznarowice,śląskie

149 000 zł800 m² 186,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną w Hecznarowicach z dobrym dojazdem do centrum Kęt (4km) i Bielska-Białej (16km). Okolica cicha i spokojna. Luźna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

550 000 zł11 983 m² 45,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż; teren rolny o łącznej powierzchni 11983, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (oznaczenie H/17.R). Zgodnie z planem, dopuszcza się na tym terenie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Hecznarowice,śląskie

103 200 zł800 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Hecznarowice - gm. Wilamowice - pow. bielski - woj. śląskie Atrakcyjna działka położona w świetnej lokalizacji, miejsce idealne pod usługi oraz zabudowę mieszkaniową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

482 000 zł5 800 m² 83,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość! Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana w trakcie wydzielenia geodezyjnego o pow. ok. 5800 m2 położona w miejscowości Hecznarowice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Komfortowy dom w Hecznarowicach. Dom o powierzchni 156m 2 wybudowany w tradycyjnej technologii (pustak Porotherm), oddany do użytku w 2020roku. Budynek usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

480 000 zł268 m² 1 791,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Dom z dwoma lokalami mieszkalnymi plus dodatkowa powierzchnia na poddaszu oraz dwoma garażami na działce 1019 m 2 Możliwe jedno dodatkowe mieszkanie poddaszowe. 25 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

990 000 zł270 m² 3 663,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Wyjątkowy, przestronny dom dla dużej rodziny lubiącej aktywność na świeżym powietrzu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność! Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana w trakcie wydzielenia geodezyjnego, o pow. ok. 1000 m2 położona w miejscowości Hecznarowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

180 000 zł4 242 m² 42,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość gruntowa budowlana o pow. ok. 4242 m2 położona w miejscowości Hecznarowice, gmina Wilamowice, powiat Bielsko. Nieruchomość płaska, kształtem przypominająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

100 000 zł2 260 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność!atrakcyjne cena! Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana o powierzchni ok. 2260 m2 położona w miejscowości Hecznarowice, gmina Wilamowice, powiat Bielsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

73 000 zł1 537 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja.WYŁĄCZNOŚĆ!Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana o powierzchni ok. 1537 m2 położona w miejscowości Hecznarowice, gmina Wilamowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

96 000 zł9 900 m² 9,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna o powierzchni 99a składająca się z dwóch prostokątnych obszarów o wielkości 44a oraz 55a. Obszary znajdują się w jednym ciągu pól rolnych. Odległość między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Hecznarowice,śląskie

125 000 zł1 168 m² 107,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 11,68 ara położoną w cichej i spokojnej okolicy. Działka słoneczna, ogrodzona z dwóch stron. Blisko do szkoły i sklepu. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

80 000 zł1 739 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z dopuszczeniem usług w Hecznarowicach. Media: woda miejska, gaz i prąd w sąsiedztwie. Dojazd drogą gminną utwardzony. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

89 000 zł1 876 m² 47,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! wyłączność!do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana, niezabudowana o powierzchni ok. 1876 m2 położona w miejscowości Hecznarowice, gmina Wilamowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

125 000 zł10 504 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Nowa Niższa cena!do sprzedania nieruchomość gruntowa, rolna o powierzchni ok. 1,0504 ha położona w miejscowości Hecznarowice, gmina Wilamowice, woj. śląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowowiejska

Hecznarowice,śląskie

62 000 zł1 007 m² 61,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Hecznarowicach 10,7 arów .Działka prostokątna , dobrze nasloneczniona , w pierwszej lini zabudowy , na rogu ulic Nowowiejskiej i Odsole. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Hecznarowice

Hecznarowice,śląskie

259 000 zł4 300 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Hecznarowicach o powierzchni 43 ar. Znajduje sie blisko drogi na Bielsko Białą. Dojazd do niej drogą asfaltowa. Media w granicy działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij